GRAND HOTEL BANSKO

stars
http://www.grandhotelbansko.bg/
Банско

Emri i akomodimit
Vend
Destinacion

Grand Hotel  është  një hotel  modern me  4  yje që  ndodhet  në  hyrje  të Bansko-s, rreth  150m nga qendra  e  qytetit .

I ndërtuar  në një stil tradicional arkitektonik , përmban  një  gamë  të  gjerë  të  dhomave  luksoze , restorante ,  bar , kazino , spa qendër  moderne  dhe shërbim  me  cilësi  të  lartë.

Hoteli  u  renovua  tërësisht  në vitin  2011,  spa qendra  është  renovuar  tërësisht  në  vitin 2014.

Zgjedhja  ideale  për  një  pushim  të rehatshëm   dimëror.

Hoteli  është  1500 metra  larg nga  gondola .  Hoteli  ofron  transfer  pa pagesë.

 

Gjithsej 192 dhoma: Double Deluxe (~ 35 m), Double VIP ( ~ 25 m ), Studio ( ~ 26 m) , Apartamenti 1 dhoma ( ~ 55-60 m ) , Apartamenti 2 dhoma, ( ~75-80m) .
Të gjitha dhomat kanë krevat francez ose 2 shtretër të ndarë , ngrohje, TV satelitor, mini bar, telefon , dush, tharëse flokësh.
Double Deluxe dhoma – e përshtatur për 3 të rritur.
Double dhomë VIP - kapacitet deri në 2 persona të rritur .
Studio – Përshtatur për 3 persona të rritur .
Apartament 1 dhoma - dhomë e ndenjes me divan dhe dhomë gjumi më vete. Përshtatur për 4 persona të rritur.
Apartament 2, dhoma  - ka sallë pritjeje me divan dhe 2 dhoma gjumi të veçanta . Përshtatur për 6 të rritur. 
Spa qendra përmban:

 Pishinë të mbyllur

 Saunë

 Banjë me avull

 Masazh

 Solarium

 Xhakuzi

 Parno

 Sallon Bukurie


Trajtim kozmetik për fytyrën dhe trupin

Hotel

Mos llogarit sherbimet e destinacionit

Distancat nga

Aeroporti: 220
Distance nga qendra: 150 m

Pajisjet e hotelit dhe oferta

Pishine e jashtme (falas)
Pishine e brendshme (falas)
Sauna
Internet
Dhoma pa duhan
Qender mireqenie
Parkim I hotelit
Akses per karrige me rrota
Bar Pishine
Ashensor

Te gjitha njesite e akomodimit jane te pajisura me

TV
Akses interneti
Telefon
Komunikim Wireless
Televizion satelitor
Kasaforte dhome
Ajer I kondicionuar (disa nga dhomat)
minibar
tharese flokesh
Ngrohje
banje/tualet
Set peshqiresh (2 per person)

Vendndodhje

Koordinata X: 41.84347210570956
Koordinata Y: 23.487838804721832

СезониНагради и признанија


1.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
2. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

6. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
7. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
8. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
9. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
10. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

Paketa turneКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk