Kërko ofertë


Emri i akomodimit
Vend
Destinacion
prej
Kategori
Numri i yjeve

◦ Лето Шпанија, чартер програма

Шпанија Лето 2018

авионски програми со директен лет од СкопјеСПЕЦИЈАЛНА ПОНУДА ШПАНИЈА

Термин: 31.08 - 07.09.2018

Понуда 1:

Hotel MAEVA 1* - LLORET DE MAR
Услуга: BED AND BREAKFAST (ноќевање со појадок)
Тип на соба: STANDARD ROOM
Цена: 339+60 = 399ЕУР по лице

Понуда 2:

HOTEL SUN BEACH 3* - LLORET DE MAR
Тип на соба: STANDARD ROOM
Услуга:
FULL BOARD (ноќевање со појадок, ручек и вечера) - Цена: 389+60 = 449EUR по лице
Цена за трет возрасен: 289+60=349EUR по лице
Цена за прво дете до 11,99 год: 179+60=239ЕUR по лице
Цена за второ дете до 11,99 год: 259+60=319ЕUR по лице

Понуда 3:

HOTEL ALEGRIA FENALS MAR 3* - LLORET DE MAR
Тип на соба: STANDARD ROOM
Услуга:
FULL BOARD (ноќевање со појадок, ручек и вечера) - Цена: 469+60 = 529EUR по лице

Понуда 4:

H-top ALEXIS 3* - LLORET DE MAR
Тип на соба: STANDARD ROOM
Услуга: FULL BOARD + WATER + WINE (ноќевање со појадок, ручек и вечера, со вклучено вода и вино)
Цена: 437+60 =497EUR по лице
Прво дете до 13,99год: 225+60 = 285EUR по лице
Второ дете до 13,99год: 362+60 = 422EUR по лице
Трет возрасен: 431+60 = 491EUR по лице

Во цената е вклучено:
  • 7 ноќевања на избраната услуга;
  • Авионски билет Скопје - Барселона - Скопје;
  • Организиран трансфер аеродром - хотел - аеродром;
  • Претставник во Шпанија кој ќе ве пречека на аеродром и е контакт лице во текот на Вашиот престој;
  • Багаж од 20 kg + мала кабинска торба по лице;
  • Аеродромски такси;
Во цената не е вклучено:
  • Патничко осигурување;
  • Туристичка такса која се плаќа во Хотел (околу 1 EUR по лице на ноќ);
Термини На Летови

Скопје-БарселонаБарселона-Скопје
ТерминБрој на ноќевањаДенБрој на летПолетуваСлетуваТерминБрој на ноќевањаДенБрој на летПолетуваСлетува
22.06.20187 ноќевањаПетокW6 773718:3021:2022.06.20187 ноќевањаПетокW6 773821:550:40
29.06.20187 ноќевањаПетокW6 773718:3021:2029.06.20187 ноќевањаПетокW6 773821:550:40
06.07.20187 ноќевањаПетокW6 773718:3021:2006.07.20187 ноќевањаПетокW6 773821:550:40
13.07.20187 ноќевањаПетокW6 773718:3021:2013.07.20187 ноќевањаПетокW6 773821:550:40
20.07.20187 ноќевањаПетокW6 773718:3021:2020.07.20187 ноќевањаПетокW6 773821:550:40
27.07.20187 ноќевањаПетокW6 773718:3021:2027.07.20187 ноќевањаПетокW6 773821:550:40
03.08.20187 ноќевањаПетокW6 773718:3021:2003.08.20187 ноќевањаПетокW6 773821:550:40
10.08.20187 ноќевањаПетокW6 773718:3021:2010.08.20187 ноќевањаПетокW6 773821:550:40
17.08.20187 ноќевањаПетокW6 773718:3021:2017.08.20187 ноќевањаПетокW6 773821:550:40
24.08.20187 ноќевањаПетокW6 773718:3021:2024.08.20187 ноќевањаПетокW6 773821:550:40
31.08.20187 ноќевањаПетокW6 773718:3021:2031.08.20187 ноќевањаПетокW6 773821:550:40
07.09.20187 ноќевањаПетокW6 773718:3021:2007.09.20187 ноќевањаПетокW6 773821:550:40
.

Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

Paketa turneКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk