Пребарувај понуди


Име на тура
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Аргентина и Бразил | Ноември 2018

Аргентина и Бразил | Ноември 2018

Brazil
ВО РИТАМОТ НА ТАНГО ДО САМБА ОД АРГЕНТИНА ДО БРАЗИЛ  БУЕНОС АРИЕС - ВОДОПАДИТЕ ИГУАСУ - РИО ДЕ ЖЕНЕИРО 16.11.2018 - 28.11.2018 9 НОЌЕВ...
повеќе...

Кина | Ноември 2018

Кина | Ноември 2018

China
СИГУРНА РЕАЛИЗАЦИЈА!!!
Последни 4 слободни места!!!
9 дена / 7 ноќи, авионски превоз, трансфер, екскурзии, претставник од Атлантис
повеќе...

Бали | Септември 2018

Бали | Септември 2018

БАЛИ - ОСТРОВОТ НА БОГОВИТЕ  21.09.2018 - 01.10.2018 8 НОЌЕВАЊА / 9 ДЕНА, АВИОНСКИ ПРЕВОЗ, ТРАНСФЕР, ЕКСКУРЗИЈА, ВОДИЧ Индонезија и...
повеќе...

Куба есен  2018

Куба есен 2018

КУБА - РОМАНТИКА, САЛСА … 23.11.2018 - 04.12.2018 ТОП ХОТЕЛИ, ОДЛИЧНА КОМБИНАЦИЈА... НАЈДОБРОТО ОД КУБА 2 НОЌИ - ХАВАНА / 8НОЌИ - ВАРАДЕРО ...
повеќе...

Тајланд | Бангкок и Пукет 2018

Тајланд | Бангкок и Пукет 2018

ТАЈЛАНД - БАНКОК И ПУКЕТ 2 НОЌИ - БАНКОК, 8 НОЌИ - ПУКЕТ, АВИОНСКИ ПРЕВОЗ, ТРАНСФЕР, ПРЕТСТАВНИК „Тоа што сме, е производ на нашето со...
повеќе...

Тајланд | Бангкок и Ко Самуи

Тајланд | Бангкок и Ко Самуи

ТАЈЛАНД | БАНГКОК  СО “МАГИЧНИОТ ОСТРОВ“ - КО САМУИ 1 НОЌИ - БАНГКОК, 8 НОЌИ - КО САМУИ, АВИОНСКИ ПРЕВОЗ, ТРАНСФЕ...
повеќе...


Пукет 2018

Пукет 2018

Untitled Document ТАЈЛАНД - ПУКЕТ 8 НОЌИ - ПУКЕТ, АВИОНСКИ ПРЕВОЗ, ТРАНСФЕР, ПРЕТСТАВНИК &bd...
повеќе...

Тајланд | Бангкок и Ко Чанг

Тајланд | Бангкок и Ко Чанг

ТАЈЛАНД - БАНГКОК И КО ЧАНГ 2 НОЌИ - БАНГКОК, 8 НОЌИ - КО ЧАНГ, АВИОНСКИ ПРЕВОЗ, ТРАНСФЕР, ПРЕТСТАВНИК Тајланд или официјално к...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk