Пребарувај понуди


Име на тура
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Будимпешта I 8 ми Септември 2018

Будимпешта I 8 ми Септември 2018

Будимпешта
СЕПТЕМВРИ ВО БУДИМПЕШТА 06.09 - 10.09.2018 (5 ДЕНА /2 НОЌЕВАЊА)   1 ден (06.09.2018 - Четврток) | Скопје - Будимпешта Состанок со групата ...
повеќе...

Истанбул I 8ми Септември 2018

Истанбул I 8ми Септември 2018

Истанбул
8 - МИ СЕПТЕМВРИ ВО ИСТАНБУЛ 06.09 - 10.09.2018 5 ДЕНА / 2 НОЌЕВАЊА   1 ден (06.09.2018 - Четврток) | Скопје - Струмица - Грција  ...
повеќе...

Острог I Септември 2018

Острог I Септември 2018

Острог
ОСТРОГ  - МАНАСТИР ВАСИЛИЈЕ ОСТРОШКИ 14.09 - 16.09.2018ПРОГРАМА 14.09.2018 (Петок) Состанок на групата во договорено време. Поаѓање (околу 22:00...
повеќе...

Дубаи  I  8 ми Септември 2018

Дубаи I 8 ми Септември 2018

Дубаи
8 - МИ СЕПТЕМВРИ ВО МАГИЧНИОТ ДУБАИХОТЕЛ АТЛАНТИС08.09 - 13.09.2018  ЦЕНИ И АРАНЖМАН Хотел Област Категорија Услуга Цена по лице во дв...
повеќе...

Острог I 28.09 - 30.09.2018

Острог I 28.09 - 30.09.2018

Острог
ОСТРОГ - MАНАСТИР ВАСИЛИЈЕ ОСТРОШКИ 28.09 - 30.09.2018 28.09 (Петок) Состанок на групата во договорено време. Поаѓање(околу 22:00 часот) кон Црна Гор...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk