Пребарувај понуди


Име на тура
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Бали 1ви Мај

Бали 1ви Мај

Bali
Бали Датум: 27.04.2018 - 09.05.2018 10 ноќевања +авионски превоз+транесфер   Индонезија или официјално Република Индонезија е голема земја во А...
повеќе...

Дизниленд 1ви Мај 2018

Дизниленд 1ви Мај 2018

Париз
Екслузивна понуда ДИЗНИЛЕНД – 2018 4 дена / 3 ноќи 27.04.2017-30.04.2018 Понудата е валидна само за пријавување до 12.11.2017   ДИЗНИЛЕНД &...
повеќе...

Магичната Кина | 27.04.2018 – 05.05.2018

Магичната Кина | 27.04.2018 – 05.05.2018

China
Магичната Кина Шангај – Пекинг Датум: 27.04.2018 – 05.05.2018 9 дена /6ноќи+авионски превоз+трансфер+екскурзии+претставник од АТЛАНТИС &nb...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk