Пребарувај понуди


Име на тура
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Велигден во Израел & Јордан | 23.03.2018

Велигден во Израел & Јордан | 23.03.2018

Israel
ИЗРАЕЛ И ЈОРДАН - Велигден 22.03.2018 – 28.03.2018 7 дена / 5 ноќевања / 5 појадоци / 5 вечери   1 ден / 22.03.2018   &nbs...
повеќе...

Индија Златниот Триаголник 01.04-08.04.2018

Индија Златниот Триаголник 01.04-08.04.2018

Делхи
ИНДИЈА - “Златниот триаголник” 6 ноќи/ 7 дена СКОПЈЕ – ИСТАНБУЛ – ДЕЛХИ – ИСТАНБУЛ – СКОПЈЕ Датум:  ...
повеќе...

Њујорк Велигден 2018

Њујорк Велигден 2018

Велигден  во NEW YORK   Датум: 06.04.2018 - 13.04.2018      8дена (7ноќи) 7 ноќевања /8 дена +авионски превоз+...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk