Пребарувај понуди


Име на тура
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Рим Нова Година 2018

Рим Нова Година 2018

Рим
Нова Година во РИМ директен лет од СКОПЈЕ / 31.12.2017-04.01.2018   Рим – Главниот град на Италија кој на секој чекор ги открива свои...
повеќе...

Париз Нова Година 2018

Париз Нова Година 2018

Париз
Нова Година во ПАРИЗ со ДИРЕКТЕН ЛЕТ ОД СКОПЈЕ 30.12.2017-02.01.2018   Париз – градот на Светлината, препознатлив по Ајфеловата Кула, н...
повеќе...

Нова Година во Узбекистан 2018

Нова Година во Узбекистан 2018

Нова Година во Узбекистан 27.12.2017-04.01.2018 7 ноќевања     Ден 1 – 27.12.2017    Скопје – Ташкент  ...
повеќе...

Дубаи Нова Година 2018

Дубаи Нова Година 2018

Дубаи
Дубаи Дочек на Нова Година заминување 27-ми,28-ми,29-ти,30-ти декември ограничен број на места   Програма на патување: 6дена/5ноќи, 7дена/6ноќи,...
повеќе...

NEW YORK | Нова Година 2018

NEW YORK | Нова Година 2018

NEW YORK 8 дена / 7 ноќевања 29.12.2017-06.01.2018     "Њујорк, Њујорк", инспирација, еден фасцинантен шарм, големи светла, “бетонска ...
повеќе...

Израел & Јордан – Нова Година 2018 од Скопје

Израел & Јордан – Нова Година 2018 од Скопје

Israel
ИЗРАЕЛ И ЈОРДАН– НОВА ГОДИНА 28.12.2017 – 04.01.2018г. 8 дена / 7 нокевања / 7 појадоци / 7 вечери   1 ден / 28.12.2017 – Скоп...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk