Пребарувај понуди


Име на тура
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Дубаи - 8ми Март 2019

Дубаи - 8ми Март 2019

Дубаи
 • 07.03 - 11.03.2019
 • 4 НОЌЕВАЊА
 • АВИОНСКИ ПРЕВОЗ
 • ТРАНСФЕРИ
 • РАЗГЛЕД НА ДУБАИ СО ЛОКАЛЕН МАКЕДОНСКИ ВОДИЧ
повеќе...

Израел и Јордан - Пролет 2019

Израел и Јордан - Пролет 2019

Israel
 • 17.04.2018 - 23.04.2019
 • ХОТЕЛСКО СМЕСТУВАЊЕ
 • АВИОНСКИ ПРЕВОЗ
 • ТРАНСФЕРИ
 • ЕКСКУРЗИИ
 • ВЛЕЗНИЦИ ВО ОБЈЕКТИ
 • СЕРТИФИКАТ ЗА АЏИЛАК
 • ПРЕТСТАВНИК
повеќе...

MOTOGP I DOHA 2019

MOTOGP I DOHA 2019

 • 06.03-11.03.2019
 • АВИОНСКИ ПРЕВОЗ
 • ХОТЕЛСКО СМЕСТУВАЊЕ
 • ТРАНСФЕРИ
 • БИЛЕТ ЗА MOTOGP ТУРНИР
 • ЕКСКУРЗИИ
 • ПРЕТСТАВНИК
повеќе...

Дубаи I Пакети: 01.02 - 15.05

Дубаи I Пакети: 01.02 - 15.05

Дубаи
ДУБАИ 2019 - Промотивни пакети за период 01.02-15.05.2019 Пакет понуда 4 НОЌИ/5 ДЕНА ( период 01.02.2019 - 11.04.2019) - СЕКОЈ ЧЕТВ...
повеќе...

AtlantiS The Palm Dubai I 24th May 2019

AtlantiS The Palm Dubai I 24th May 2019

Дубаи
24 - ти Мај во AtlantiS The Palm DubaiПРОМОТИВНА ЦЕНА 22.05 - 27.05.2019 (5 ноќевња со појадок и вечера) Хотел Категорија Л...
повеќе...


Награди и признанија


1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.

5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
9. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk