Пребарувај понуди


Име на тура
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Крстарења

Крстарење 2017 | БИСЕРИТЕ НА ЕГЕЈСКОТО МОРЕ – 3 ДЕНА

Крстарење 2017 | БИСЕРИТЕ НА ЕГЕЈСКОТО МОРЕ – 3 ДЕНА

Athens
БИСЕРИТЕ НА ЕГЕЈСКОТО МОРЕ – 3 ДЕНА   Маршута: Атина – остров Миконос – Кушадаси (Ефес) – остров Патмос – остров Кр...
повеќе...

Крстарење 2017 | ПЕТ ГРЧКИ ОСТРОВИ И КУШАДАСИ – 4 ДЕНА

Крстарење 2017 | ПЕТ ГРЧКИ ОСТРОВИ И КУШАДАСИ – 4 ДЕНА

Athens
ПЕТ ГРЧКИ ОСТРОВИ И КУШАДАСИ – 4 ДЕНА   Маршута: Атина – остров Миконос – Кушадаси (Ефес) – остров Патмос – остров ...
повеќе...

Крстарење 2017 | БИСЕРИТЕ НА ЈАДРАНОТ – 7 ДЕНА

Крстарење 2017 | БИСЕРИТЕ НА ЈАДРАНОТ – 7 ДЕНА

Athens
БИСЕРИТЕ НА ЈАДРАНОТ – 7 ДЕНА   Маршута: Атина – Саранда – Дубровник – Венеција – Бари – Олимпија (Катаколон)...
повеќе...

Крстарење 2017 | 7 ДЕНА ПРОШЕТКА НИЗ СРЕДОЗЕМНОМОРИЕТО

Крстарење 2017 | 7 ДЕНА ПРОШЕТКА НИЗ СРЕДОЗЕМНОМОРИЕТО

Рим
7 ДЕНА ПРОШЕТКА НИЗ СРЕДОЗЕМНОМОРИЕТО Маршута: Рим (Чивитавекиа) – Ла Специја – Савона (Џенова) – Марсеј – Барселона – П...
повеќе...

Крстарење 2017 | 7 ДЕНА СРЕДОЗЕМНОМОРИЕ

Крстарење 2017 | 7 ДЕНА СРЕДОЗЕМНОМОРИЕ

Рим
7 ДЕНА СРЕДОЗЕМНОМОРИЕ Маршута: Рим (Чивитавекиа) – остров Сицилија (Палермо) – остров Сардинија (Каљари) – Палма Де Мајорка &ndash...
повеќе...

Крстарење 2017 | 7 ДЕНА ПАТУВАЊЕ НИЗ ФРАНЦУСКАТА РИВИЕРА

Крстарење 2017 | 7 ДЕНА ПАТУВАЊЕ НИЗ ФРАНЦУСКАТА РИВИЕРА

Рим
7 ДЕНА ПАТУВАЊЕ НИЗ ФРАНЦУСКАТА РИВИЕРА Маршута: Рим (Чивитавекиа) – Ла Специја – Џенова – Кан – Палма Де Мајорка – Палм...
повеќе...

Крстарење 2017 | 7 ДНЕВНА УБАВИНА НА ФЈОРДОВИТЕ

Крстарење 2017 | 7 ДНЕВНА УБАВИНА НА ФЈОРДОВИТЕ

7 ДНЕВНА УБАВИНА НА ФЈОРДОВИТЕ Маршута: Копенхаген – Хелесилт & Геирангер – Берген – Кристиансан – Орхус – Вернемунд...
повеќе...

Крстарење 2017 | 7 ДЕНА НИЗ ГЛАВНИТЕ ГРАДОВИ НА БАЛТИЧКИТЕ ЗЕМЈИ

Крстарење 2017 | 7 ДЕНА НИЗ ГЛАВНИТЕ ГРАДОВИ НА БАЛТИЧКИТЕ ЗЕМЈИ

7 ДЕНА НИЗ ГЛАВНИТЕ ГРАДОВИ НА БАЛТИЧКИТЕ ЗЕМЈИ Маршута: Копенхаген – Стокхолм – Талин – Санкт Петербург – Кил - КОпенхаген Б...
повеќе...


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk