Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди


СПЕЦИЈАЛНА ПРОМОЦИЈА ЗА ХУРГАДА
Термини 19.06 и 26.06

Директен лет од Скопје + 6 All inclusive + трансфери


King Tut Aqua Park Beach  4*19.06.1926.06.19
Dbl Standard298 €304 €
1-во дете до 13,99215 €215 €
2-ро дете до 6,99215 €215 €
2-ро дете од 7 до 13,99254 €258 €
Dbl Family Room328 €334 €
1-во дете до 13,99215 €215 €
2-ро дете до 6,99215 €215 €
2-ро дете од 7 до 13,99268 €273 €
Dbl Sea View328 €334 €
1-во дете до 13,99215 €215 €
2-ро дете до 6,99215 €215 €
2-ро дете од 7 до 13,99268 €273 €
Sgl Sea View369 €376 €
Sgl Standard340 €346 €
TRL Family Room316 €322 €
TRL Sea View316 €322 €
TRL Standard286 €291 €
Minamark Beach Resort and Spa 4*19.06.1926.06.19
DBL Promo Back View310 €321 €
1-во дете до 13,99215 €215 €
2-ро дете до 6,99215 €215 €
2-ро дете од 7 до 13,99259 €267 €
Dbl Deluxe Sea View358 €370 €
1-во дете до 13,99215 €215 €
2-ро дете до 6,99215 €215 €
2-ро дете од 7 до 13,99283 €291 €
DBL Superior GV/PV View328 €340 €
1-во дете до 13,99215 €215 €
2-ро дете до 6,99215 €215 €
2-ро дете од 7 до 13,99268 €276 €
Sgl Deluxe Sea View429 €446 €
1-во дете до 13,99215 €215 €
SGL Promo Back View358 €371 €
1-во дете до 13,99215 €215 €
SGL Superior GV/PV View381 €397 €
1-во дете до 13,99215 €215 €
TRL Deluxe Sea View346 €358 €
1-во дете до 13,99215 €215 €
TRL Promo Back View298 €309 €
1-во дете до 13,99215 €215 €
TRL Superior GV/PV View316 €328 €
1-во дете до 13,99215 €215 €
Desert Rose Hotel 5*19.06.1926.06.19
DBL Standard Garden Room429 €449 €
1-во дете до 13,99215 €215 €
2-ро дете до 6,99215 €215 €
2-ро дете од 7 до 13,99319 €331 €
SGL Standard Garden Room536 €564 €
1-во дете до 13,99215 €215 €
2-ро дете до 6,99215 €215 €
2-ро дете од 7 до 13,99372 €388 €
TRL Standard Garden Room417 €437 €
1-во дете до 13,99215 €215 €
Steigenberger Aqua Magic  5*19.06.1926.06.19
Dbl Standard435 €443 €
1-во дете до 12.99215 €215 €
Sgl Standard542 €551 €
1-во дете до 12.99215 €215 €
Sea Star Beau Rivage  5*19.06.1926.06.19
Dbl Promo Room439 €449 €
1-во дете до 11,99215 €215 €
2-ро дете до 5,99215 €215 €
2-ро дете од 6 до 11,99329 €331 €
Dbl Sea View452 €461 €
1-во дете до 11,99215 €215 €
2-ро дете до 5,99215 €215 €
2-ро дете од 6 до 11,99330 €337 €
Sgl Promo Room553 €564 €
1-во дете до 11,99215 €215 €
2-ро дете до 5,99215 €215 €
2-ро дете од 6 до 11,99382 €388 €
Sgl Sea View570 €582 €
1-во дете до 11,99215 €215 €
2-ро дете до 5,99215 €215 €
2-ро дете од 6 до 11,99389 €397 €
TRL Promo Room428 €437 €
1-во дете до 11,99215 €215 €
TRL Sea View440 €449 €
1-во дете до 11,99215 €215 €
Pharoah Azur

Pharoah Azur

Pharaoh Azur е 5* ресорт кој е погоден за фамилии и се наоѓа на плажа и на неколку минути од центарот на градот. Со 360 пространи, удобни соби, бунгал...
повеќе...

Sea Star Beau Rivage

Sea Star Beau Rivage

Една од скриените скапоцености на Хургада, сместена во срцето на морското крајбрежје, нуди прекрасни погледи на Црвеното Море. На 15 минути од Меѓунар...
повеќе...

Sunrise Romance Resort

Sunrise Romance Resort

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат св...
повеќе...

Sunrise Crystal Bay Resort

Sunrise Crystal Bay Resort

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат св...
повеќе...

Sunrise Garden Beach Resort & Spa

Sunrise Garden Beach Resort & Spa

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат св...
повеќе...

Albatros Citadel

Albatros Citadel

Albatros Citadel Resort со својата исклучителна архитектура е совршен избор за опуштање на прекрасните брегови на Црвеното Море. Ова посебно место во ...
повеќе...

Cleopatra Luxury Resort Makadi

Cleopatra Luxury Resort Makadi

Cleopatra Luxury Resort Makadi Bay е простран и удобен ресорт кој се наоѓа покрај Црвеното Море, во близина на Хургада. Има 8 базени на отворено,...
повеќе...

Desert Rose Resort

Desert Rose Resort

На само петнаесет минути возење од аеродромот во Хургада и 16 км од центарот на Хургада, беспрекорната километарска плажа на хотелот Desert Rose и иди...
повеќе...

Serenity Fun City Makadi

Serenity Fun City Makadi

Serenity Fun City се наоѓа на западните брегови на Црвеното Море во областа на Makadi Bay, се простира на површина од 150.000 м2; отворен во мај 2012 ...
повеќе...


Награди и признанија


1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.

5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
9. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk