Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Хургада - Лето 2020
Early booking - ПОПУСТИ!

ПАКЕТ ЦЕНИ
Авиобилет + аеродромски такси + 6 ноќи / 7 дена + трансфери

* EB попустите се однесуваат на хотелското сместување


Sea Star Beau Rivage

Sea Star Beau Rivage

Една од скриените скапоцености на Хургада, сместена во срцето на морското крајбрежје, нуди прекрасни погледи на Црвеното Море. На 15 минути од Меѓунар...
повеќе...

Premier Le Reve Sahl Hasheesh

Premier Le Reve Sahl Hasheesh

Хотелот има своја сопствена плажа, спа и 5 ресторани. Овој 5*-ен хотелски ресорт нуди базени со  морска солена вода и свежа вода. Сите просторни ...
повеќе...

Desert Rose Hotel

Desert Rose Hotel

На само петнаесет минути возење од аеродромот во Хургада и 16 км од центарот на Хургада, беспрекорната километарска плажа на хотелот Desert Rose и иди...
повеќе...

Sentido Mamlouk Palace

Sentido Mamlouk Palace

  Опис на хотелотЛокација: Хотелот има сопствена плажа и се наоѓа во прекрасен парк, опкружен со зеленило, 10 минути возење од аеродромот ју...
повеќе...

Caves Beach Resort

Caves Beach Resort

ОПИС НА ХОТЕЛОТСместен е околу 10 км северно од Хургада, околу 15 км од аеродромот и околу 12 км од центарот на Хургада.Општи информацииРесортот е диз...
повеќе...

Sunrise Select Garden Beach

Sunrise Select Garden Beach

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат св...
повеќе...

Seagull Hurghada Resort

Seagull Hurghada Resort

Seagull Beach Resort е 4 * ресорт кој има одлична локација за прекрасен одмор под топлото египетско сонце. На само неколку минути од Меѓународнио...
повеќе...

Sindbad Club (EX.Sindbad Club Aqua & SPA)

Sindbad Club (EX.Sindbad Club Aqua & SPA)

Sindbad Club Aqua Hotel & Spa 4* има 705 соби кои се распоредени во 6 спрата, приватна песочна плажа, базен, 12 тобогани.Главни ресторани: (на баз...
повеќе...

Le Pacha

Le Pacha

Хотелот  "Le Pacha " се наоѓа директно на брегот на Црвеното море и нуди спектакуларен поглед на заливот Хургада и на центарот на градот. Хотелот...
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk