Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT

PREMIER LUXURY MOUNTAIN RESORT

Bansko
 • Надворешен базен (бесплатно)
 • Внатрешен базен (бесплатно)
 • Ресторан
повеќе...

ORES BOUTIQUE HOTEL

ORES BOUTIQUE HOTEL

Bansko
ORES BOUTIQUE HOTEL - BANSKO  Хотелот Ores е нов ултра модерен 5* хотел лоциран во Банско на само 2 минути од гондола лифтот.Овој хотел има 4 ка...
повеќе...

GRAND HOTEL BANSKO

GRAND HOTEL BANSKO

Bansko
 • Интернет
 • Ресторан
 • Соби за не-пушачи
повеќе...

LION BANSKO

LION BANSKO

Bansko
 • Ресторан
 • Соби за не-пушачи
 • Факс
повеќе...

MPM SPORT HOTEL

MPM SPORT HOTEL

Bansko
 • Факс
 • Ресторан
 • Менувачница
повеќе...

CASA KARINA

CASA KARINA

Bansko
 • Интернет
 • Ресторан
 • Лоби бар
повеќе...

ORPHEUS

ORPHEUS

Pamporovo
 • Ресторан
 • Менувачница
 • Факс
повеќе...

EDELWEISS BOROVETS HOTEL

EDELWEISS BOROVETS HOTEL

Borovets
 • Менувачница
 • Бесплатен паркинг
 • Факс
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk