Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

DREAM APARTHOTEL

DREAM APARTHOTEL

Bansko
 • Ресторан
 • Ресторан а ла карт
 • Лифт
повеќе...

COMFORT APARTHOTEL

COMFORT APARTHOTEL

Bansko
 • Ресторан
 • Лифт
 • Рент-а-кар
повеќе...

ELITSA FAMILY HOTEL

ELITSA FAMILY HOTEL

Bansko
 • Ресторан
 • Лоби бар
 • Бесплатен паркинг
повеќе...

GRAND MONTANA APARTHOTEL

GRAND MONTANA APARTHOTEL

Bansko
 • Ресторан
 • Лифт
 • Гаража на барање
повеќе...

ICEBERG

ICEBERG

Bansko
Хотелот Iceberg  Банско е сместен во подножјето на Пирин планина, само 8 минути од главната гондола. Во  понудата има  бесплатен превоз...
повеќе...

MOUNTAIN PARADISE BY THE WALNUT TREES

MOUNTAIN PARADISE BY THE WALNUT TREES

Bansko
 • Факс
 • Менувачница
 • Хемиско чистење
повеќе...

MOUNTAIN ROMANCE APARTMENTS

MOUNTAIN ROMANCE APARTMENTS

Bansko
 • Ресторан
 • Менувачница
 • Хемиско чистење
повеќе...

KAP HOUSE FAMILY HOTEL

KAP HOUSE FAMILY HOTEL

Bansko
 • Факс
 • Ресторан
 • Менувачница
повеќе...

EVERGREEN APARTHOTEL

EVERGREEN APARTHOTEL

Bansko
 • Ресторан
 • Менувачница
 • Хотелски паркинг
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели - Зима 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk