Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

GARDENIA

GARDENIA

Bansko
 • Ресторан
 • Менувачница
 • Сеф на рецепција
повеќе...

GREEN LIFE SKI & SPA RESORT

GREEN LIFE SKI & SPA RESORT

Bansko
 • Надворешен базен (бесплатно)
 • Внатрешен базен (бесплатно)
 • Сауна
повеќе...

HOTEL BANSKO

HOTEL BANSKO

Bansko
 • Внатрешен базен (бесплатно)
 • Сауна
 • Интернет
повеќе...

STRAZHITE

STRAZHITE

Bansko
 • Интернет
 • Ресторан
 • Факс
повеќе...

EVELINA PALACE

EVELINA PALACE

Bansko
Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја промена...
повеќе...

BELVEDERE HOLIDAY CLUB

BELVEDERE HOLIDAY CLUB

Bansko
 • Внатрешен базен (бесплатно)
 • Интернет
 • Ресторан
повеќе...

ALL SEASONS CLUB

ALL SEASONS CLUB

Bansko
All Seasons Club е елегантен апарт-хотел со панорамски поглед на планината и градот Банско. Во склоп на хотелот има ресторан и СПА центар со затворен ...
повеќе...

MPM PERUN LODGE

MPM PERUN LODGE

Bansko
Хотелот се наоѓа во срцето на еден од најмодерните ски терени во Источна Европа-Банско.Отворен 2009 година,убава архитектура,одлична локација,пано...
повеќе...

PIRIN

PIRIN

Bansko
 • Ресторан
 • Соби за не-пушачи
 • Бар во хотелот
повеќе...


Награди и признанија


1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.

5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
9. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk