Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

HOTEL DVORETSA 5*

HOTEL DVORETSA 5*

Velingrad
  • Ресторан а ла карт
  • Салон за убавина
  • Хотелски паркинг
повеќе...


Grand Hotel Velingrad

Grand Hotel Velingrad

Velingrad
...
повеќе...VELINA

VELINA

Velingrad
Хотелскиот комплекс “Велина” разполага со 45 двокреветни соби и 8 апартмани со када во бањата ,  со тераси, јужно поставени и 9 двокр...
повеќе...

SPA Hotel Kleptuza

SPA Hotel Kleptuza

Velingrad
...
повеќе...

ROYAL SPA

ROYAL SPA

Velingrad
  • Менувачница
  • Соби за не-пушачи
  • Хотелски паркинг
повеќе...Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk