Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

FESTA WINTER PALACE

FESTA WINTER PALACE

Borovets
 • Внатрешен базен (бесплатно)
 • Сауна
 • Факс
повеќе...

HOTEL LION - BOROVETS

HOTEL LION - BOROVETS

Borovets
ХОТЕЛ ЛИОН - БОРОВЕЦ  Реновираниот Хотел Лион, се наоѓа во помирен дел на Боровец, и нуди затворен базен и бесплатен превоз до ски лифтовите. П...
повеќе...

RILA

RILA

Borovets
Опис на соби: *STANDARD TWIN ROOM - 2 одделни легла, 1 дополнително легло (фотеља на пуштање), бања со када и фен за коса.  Максимум семсетувањ...
повеќе...

FESTA CHAMKORIA

FESTA CHAMKORIA

Borovets
 • Базен за деца
 • Факс
 • Ресторан
повеќе...

ICEBERG HOTEL - BOROVETS

ICEBERG HOTEL - BOROVETS

Borovets
 • Факс
 • Ресторан
 • Менувачница
повеќе...

RADINAS WAY

RADINAS WAY

Borovets
 • Сауна
 • Факс
 • Ресторан
повеќе...

SAMOKOV

SAMOKOV

Borovets
 • Факс
 • Ресторан
 • Менувачница
повеќе...

YANAKIEV HOTEL

YANAKIEV HOTEL

Borovets
 • Факс
 • Ресторан
 • Менувачница
повеќе...

YASTREBETS WELLNESS & SPA

YASTREBETS WELLNESS & SPA

Borovets
Во близина на пистите и на 3 километри од центарот на Боровец – хотел Јастребец е луксузен ski-in & ski-out хотел и е идеално место за вашиот одмо...
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели - Зима 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk