Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Polychrono Beach Hotel - Сопствен Закуп

Polychrono Beach Hotel - Сопствен Закуп

Polihrono
POLYCHRONO BEACH HOTEL Можност за плаќање на 6 рати без каматаЛокација: Грција / Халкидики / Касандра / ПолихроноПлажа: Сопствена плажа...
повеќе...

Maya Bay - Сопствен Закуп

Maya Bay - Сопствен Закуп

Kalithea
  • Надворешен базен (бесплатно)
  • Собна услуга
  • Перална
повеќе...

Coral Blue Beach - Сопствен Закуп

Coral Blue Beach - Сопствен Закуп

Gerakini
  • Ресторан
  • Интернет Кафе
  • Чадори и лежалки на плажа
повеќе...

Potidea Golden Beach - Сопствен Закуп

Potidea Golden Beach - Сопствен Закуп

Nea Potidea
POTIDEA GOLDEN BEACH HOTEL Можност за плаќање на 6 рати без каматаЛокација: Грција / Халкидики / Касандра / Неа Потидеа.  Hotel - Nea M...
повеќе...

Hotel Achilion - Сопствен Закуп

Hotel Achilion - Сопствен Закуп

Skala Potamia - Golden Beach
HOTEL ACHILION - SKALA POTAMIA, GOLDEN BEACH    Хотел Ахилион е 3 - ѕвезден хотел, лоциран во Скала Потамиа на 800 метри од Golden Beach. Ка...
повеќе...

ALKYON - Сопствен Закуп

ALKYON - Сопствен Закуп

Parga
Парга се наоѓа на Јонското море, во областа Епир, на околу 60 км на југ од градот Јанина. Плажите во Парга имаат кристално чиста вода и зелена околина...
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk