Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди


ПАКЕТ ЦЕНИ
(Авионски билет со аеродромски такси + 6 All inclusive + трансфери)

Име на хотелПОПУСТ24.07.1931.07.1907.08.1914.08.1921.08.1928.08.1904.09.1911.09.19
Roma Hotel 3*до 30.07345391400400400392376376
King Tut Aqua Park Beach Resort 4*до 15.08405405405405405399387387
Sphinx Resort And Aqua Park  4*до 15.08417417417417417411399399
Le Pacha Resort  4*до 30.08417417417417417417417417
Regina Swiss Inn Resort 4*до 30.07421431433433433427415415
Lemon & Soul Makadi Bay (EX.Labranda Garden) 4* 424434436436436436436436
Marlin Inn Beach Resort 4*до 30.07427427427427421421421421
Amwaj Blue Beach Soma Bay 5*до 30.07433433433446446446433433
Tia Makadi Heights 4* 436456460460448436436436
Caves Beach Resort 5*до 30.07445456458458458454445445
Sea Star Beau Rivage  5*до 30.07448463466466466462454454
Pharoh Azur Resort EX Sonesta  5*до 31.08448448448448448448448448
Stella Makadi Gardens Resort  5*до 30.07448448448448448448448448
Coral Beach Resort  4*до 15.08454454454454454454454454
AMC Royal Hotel 5* до 30.07458458458458458454445445
Sea Gull Hotel Hurghada 4*до 30.07466466466464454446430430
Aladdin Beach Resort  4* 472462460452448442430430
Nubia Aqua Beach Resort 5*до 30.07479479479479479472460460
Titanic Resort And Aqua Park 4* 0000478466442442
Stella Di Mare Beach Resort Makadi 5*до 30.07497507509509509497472472
Labranda Club Makadi (Ex Club Azur) 4* 508518520520520512496496
Sindbad Club 4*до 30.07509509509509509507503503
Old Palace Sahl Hashesh 5*до 30.07515515527523515515515515
Sunrise Meraki 4*до 31.07550562562562562548519519
Steigenberger Aqua Magic 5* 551551551551551538538538
Mirage Bay Resort & Aqua Park 4*до 30.07563492478478478496532532
Pyramisa Beach Resort Sahl Hasheesh 5*од 12.07569539539539539519479479
Tropitel Sahl Hashesh 5*до 30.07599599599599599589569569
Albatros Citadel Sahl Hasheesh  5*до 30.070605581615649577569569
Desert Rose Hotel 5*до 30.07605605605605605605508508
Sentido Mamlouk Palace 5* 610666666666666646606606
Beach Albatros Resort 4*до 30.07612615615615615608592592
Albatros Palace Resort 5*до 30.07627668676676676674668668
Sunrise Royal Makadi Resort 5*до 30.07632684684684684666602575
Titanic Royal 5* 714653515515515537672672
Jungle Aqua Park 4*до 30.07768736730693657626564564
Steigenberger Al Dau Beach 5* 750750750750750720720720

Награди и признанија


1.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
2. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

6. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
7. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
8. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
9. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
10. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk