Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Gregori & George - Сопствен Закуп

Gregori & George - Сопствен Закуп

Hanioti
ХАНИОТИ – ГЕОРГЕОбјектот Gеорге Apartments се наоѓа во централниот дел на Ханиоти, во непосредна близина на познатиот супер маркет “Masutis”...
повеќе...

Villa Janis - Сопствен Закуп

Villa Janis - Сопствен Закуп

Kalithea
ВИЛА ЈАНИС - КАЛИТЕА Вила Јанис се наоѓа на главната улица наспроти познатиот ресторан Брики, т.е 50 метри од строгиот центар на Калитеа. Во нејз...
повеќе...

Zorbas - Сопствен Закуп

Zorbas - Сопствен Закуп

Polihrono
ВИЛА ЗОРБАС - ПОЛИХРОНО Вила Зорбас се наоѓа во Полихроно, на 30м одалеченост од плажа. Лоцирана во централниот дел на Полихроно, идеална е за фа...
повеќе...

Villa Alexandar - Сопствен Закуп

Villa Alexandar - Сопствен Закуп

Fourka
ВИЛА ALEXANDAR - ФУРКА Фурка се наоѓа на стотина km од Солун и секоја година привлекува се поголем број на туристи. Првата работа со која ...
повеќе...

Vila Thea - Сопствен Закуп

Vila Thea - Сопствен Закуп

Kalithea
ВИЛА ТЕА - КАЛИТЕА Вила Теа се наоѓа на самата магистрала во центарот на Калитеа, веднаш до подвозникот кој води до плажа, веднаш до малата црква и ...
повеќе...

Poppis Apartments - Сопствен Закуп

Poppis Apartments - Сопствен Закуп

Kalithea
ВИЛА ПОПИС - КАЛИТЕА Вила Попис се наоѓа на самото шеталиште, т.е прва пешачка улица во строгиот центар на Калитеа. Во нејзина близина се наоѓа, мар...
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk