Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Grecotel Astir Alexandroupolis Hotel

Grecotel Astir Alexandroupolis Hotel

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат св...
повеќе...

Lucy Hotel

Lucy Hotel

Kavala
Овој луксузен хотел е сместен на самата обала. Од едната страна се наоѓа приморскиот град Кавала, од другата страна обалата Kalamitsa. Нуди удобни соб...
повеќе...

Imaret Hotel

Imaret Hotel

Kavala
Ексклузивен хотел со 5 ѕвезди се наоѓа во историскиот дел во Кавала. Преставува комбинација на отоманска архитектура и модерен луксуз со удобни соби и...
повеќе...

Ramada Plaza Thraki

Ramada Plaza Thraki

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат св...
повеќе...

Grecotel Egnatia Grand Hotel

Grecotel Egnatia Grand Hotel

Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат св...
повеќе...

Egnatia City Hotel & Spa

Egnatia City Hotel & Spa

Kavala
Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат св...
повеќе...

Bomo Tosca Beach

Bomo Tosca Beach

Kavala
Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат св...
повеќе...

Esperia Hotel

Esperia Hotel

Kavala
Се наоѓа во центарот на живописниот приморски град Кавала, на околу 300м од песочната гратска плажа. Нуди конфорни соби, интернет, ресторан, бар, конф...
повеќе...

Oceanis Hotel

Oceanis Hotel

Kavala
Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат св...
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk