Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel

Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel

Kalithea
ХОТЕЛ AEGEAN THALASSO SPA - КАЛИТЕА Хотелот се наоѓа во преубаво опркужување, се состои од 2 централни згради и комплекс од бунгалови кои се наоѓаат...
повеќе...Sani Club

Sani Club

Akti Sani
  • Базен за деца
  • Сауна
  • Ресторан
повеќе...
Sani Beach Hotel

Sani Beach Hotel

Akti Sani
  • Надворешен базен (бесплатно)
  • Внатрешен базен (бесплатно)
  • Базен за деца
повеќе...

Porto Sani

Porto Sani

Akti Sani
ХОТЕЛ PORTO SANI AND SPA (AKTI SANI) Претставува синоним за луксуз и естетика. Рачно изработениот мебел и детално уредената соба ќе ви ја доловат ме...
повеќе...


Награди и признанија


1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.

5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
9. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk