Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

DANAI HOTEL & SPA

DANAI HOTEL & SPA

Olympic beach
ХОТЕЛ DANAI HOTEL AND SPA - OLYMPIC BEACH  Ова е еден од најмодерните хотели на Олимписката обала. Отворен е во 2010 година. Во својата понуда ...
повеќе...

Evilion - Stilvi Hotel

Evilion - Stilvi Hotel

Nei Pori
ХОТЕЛ EVILION - STILVI - НЕИ ПОРИ Мал пријатен хотел на убава локација во близина на морето. Се наоѓа во близина на легендарниот Олимп, калето во Пл...
повеќе...

Litohoro Olympus Resort Villas  & Spa

Litohoro Olympus Resort Villas & Spa

Litochoro
  • Надворешен базен (бесплатно)
  • Внатрешен базен (бесплатно)
  • Ресторан
повеќе...

Cosmopolitan Hotel & Spa

Cosmopolitan Hotel & Spa

Paralia Katerinis
ХОТЕЛ COSMOPOLITAN HOTEL AND SPA - ПАРАЛИА    Мал, модерен хотел во близина на легендарниот Олимп. Нуди луксуз, удобност и пријатен одмор. П...
повеќе...

Poseidon Palace

Poseidon Palace

Leptokaria
ХОТЕЛ POSEIDON PALACE - ЛЕПТОКАРИА Хотелот е опкружен со голема зелена површина, сместен на песочната плажа. Нуди комфорни соби, ресторан, барови и ...
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk