Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Eagles Palace Hotel

Eagles Palace Hotel

Ouranoupolis
ХОТЕЛ EAGLES PALACE - УРАНОПОЛИС Раскошен хотел опкружен со зеленило. Песочна плажа. Хотелот има делукс категорија и е член на меѓународната организ...
повеќе...Akti Ouranoupoli Hotel

Akti Ouranoupoli Hotel

Ouranoupolis
ХОТЕЛ AKTI OURANOUPOLI - УРАНОПОЛИС   Идеален избор за љубителите на мирен одмор. Собите на хотелот се пространи со балкон со поглед на мо...
повеќе...

Bomo Aristoteles Holiday Resort & Spa

Bomo Aristoteles Holiday Resort & Spa

Ouranoupolis
ХОТЕЛ ARISTOTELES HOLIDAY RESORT AND SPA - УРАНОПОЛИС Зградите се распределени во стил на амфитеатар. Голем избор на соби. Спа центар, ресторан, бар...
повеќе...Ammouliani Hotel

Ammouliani Hotel

Ammouliani
Хотелските соби може да варираат во големина и дизајн, па сместувањето во собите од сликите не е загарантирано. Хотелите имаат право да ја променат св...
повеќе...Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk