Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Ikos Oceania

Ikos Oceania

Nea Moudania
ХОТЕЛ IKOS OCEANIA - НЕА МУДАЊА  Лоциран на приватна плажа во Неа Мудања, Хотел Икос Океаниа на своите гости им нуди прекрасен базен, лежалки и...
повеќе...


Sani Beach Hotel

Sani Beach Hotel

Akti Sani
  • Надворешен базен (бесплатно)
  • Внатрешен базен (бесплатно)
  • Базен за деца
повеќе...

Sani Club

Sani Club

Akti Sani
  • Базен за деца
  • Сауна
  • Ресторан
повеќе...

Porto Sani

Porto Sani

Akti Sani
ХОТЕЛ PORTO SANI AND SPA (AKTI SANI) Претставува синоним за луксуз и естетика. Рачно изработениот мебел и детално уредената соба ќе ви ја доловат ме...
повеќе...

Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel

Aegean Melathron Thalasso Spa Hotel

Kalithea
ХОТЕЛ AEGEAN THALASSO SPA - КАЛИТЕА Хотелот се наоѓа во преубаво опркужување, се состои од 2 централни згради и комплекс од бунгалови кои се наоѓаат...
повеќе...

Olympion Sunset Hotel

Olympion Sunset Hotel

Fourka
ХОТЕЛ OLYMPION SUNSET - ФУРКА Капацитет: Хотелот нуди стилски соби и апартмани, сите со сателитска ТВ, и клима уред. Сите соби се со балкон со поглед ...
повеќе...

Alia Palace

Alia Palace

Pefkochori
Хотелор е сместен во живописен дел со поглед на залив. Комфорни соби, ресторани, барови, базен, фитнес сала, интернет, спа услуги и спорт. Во вечернит...
повеќе...Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk