Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Porto Carras Sithonia Hotel

Porto Carras Sithonia Hotel

Neos Marmaras
Хотелот се наоѓа во единствениот хотелски комплекс Porto Carras Grand Resort, кој има приватно пристаниште и 3 хелиодрома . Зелена површина, чист...
повеќе...

Porto Carras Meliton Hotel

Porto Carras Meliton Hotel

Neos Marmaras
  • Базен за деца
  • Интернет
  • Менувачница
повеќе...

Anthemus Sea Beach Hotel & SPA

Anthemus Sea Beach Hotel & SPA

Akti Elias
  • Базен за деца
  • Интернет
  • Ресторан
повеќе...


Ikos Olivia

Ikos Olivia

Gerakini
ХОТЕЛ ИКОС ОЛИВИЈА - ГЕРАКИНИ Капацитет и услуга: Право на својата приватна плажа во областа Геракини, Икос Оливија се одликува со 3 отворени базени, ...
повеќе...

Danai Beach Resort & Villas

Danai Beach Resort & Villas

Nikiti
ХОТЕЛ DANAI BEACH RESORT AND VILLAS - НИКИТИ  Хотелот е изграден пред 34 години на едно од најубавите места на Грција, во Ситонија на Халкидики...
повеќе...

Acrotel Athena Pallas Village

Acrotel Athena Pallas Village

Akti Elias
Хотелот има своја приватна плажа во Athena Palace има 2 ресторани, и одлични спа објекти. Неос Мармарас е на 8  километри.Athena Palace има компл...
повеќе...

Blue Lagoon Princess Hotel

Blue Lagoon Princess Hotel

Kalives
ХОТЕЛ BLUE LAGOON PRINCESS - КАЛИВАСНов луксузен хотел на песочна плажа. Локација:Полуостров Халкидики / Ситонија 500 m од центарот на Каливас, 5...
повеќе...

Lagomandra Beach & Sutes

Lagomandra Beach & Sutes

Akti Lagomandra
Хотелот Лагомандра Бич е лоциран на истоимената плажа на веќе познатиот грчки полуостров Халкидики, Ситонија. Неговата понуда изобилува со прекрасен р...
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk