Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди


Stelios

Stelios

Sarti
КУЌА СТЕЛИОС - САРТИ Сарти е мало селце сместено на источната страна на вториот крак, со прекрасен поглед кон третиот крак и планината Ато...
повеќе...

Vila Yannis

Vila Yannis

Afitos
 ВИЛА ЈАНИС - АФИТОС    Афитос, најубавото гратче на Халкидики, сокаците со калдрма, камените куќи, таверните, кристално чистото море г...
повеќе...

Fani

Fani

КУЌА ФАНИ  Куќата се наоѓа на околу 50 метри од плажа, море. Истата располага со двокреветни, трикреветни студија и четирикреветни апартмани со...
повеќе...

Minas

Minas

Nea Flogita
КУЌА МИНАС  Куќата „Минас“ е лоцирана во мирен дел на Неа Флогита, на околу 100 метри оддалеченост од плажа - море. Големи, просторни...
повеќе...

Dionisos apartments

Dionisos apartments

КУЌА DYONISOS APARTMENTS - ДИОНИСИОС  Дионисиос е мало туристичко место веднаш до Неа Модања, од источната страна на Касандра, на 65 км. од ...
повеќе...

Studio Mina 1

Studio Mina 1

СТУДИО МИНА 1 - ДИОНИСИОУ Диоисиоу е вистински рај со златни песочни плажи. Мало мирно место за вистински одмор кој се наоѓа на 5 минути од Неа Флог...
повеќе...

Studio Mina 2 & 3

Studio Mina 2 & 3

СТУДИО МИНА 1 И МИНА 2 - ДИОНИСИОУ    Диоисиоу е вистински рај со златни песочни плажи. Мало мирно место за вистински одмор кој се наоѓа на ...
повеќе...

Jorgo

Jorgo

Апартман Јорго   Апартманот Јорго се наоѓа на 30 метри од плажата. Располага со 2 спални соби, во едната има брачен кревет и тросед, а во другата...
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk