Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Villa Porto Fino

Villa Porto Fino

Nikiana
ВИЛА ПОРТО ФИНО - НИКИАНА Никиана е мало рибарско место кое се наоѓа измеѓу главниот град Лефкас и Нидри. Ова место има идеална местоположба за сите...
повеќе...

Spiros Studios

Spiros Studios

Agios Nikitas
ВИЛА СПИРОС - АГИОС НИКИТАС  Агиос Никитас е идеално место за патниците кои сакаат да ја запознаат традиционалната Грција. Сместено е на рид по...
повеќе...

Vila Aronis

Vila Aronis

Nei Pori
   ВИЛА АРОНИС - НЕИ ПОРИ Вила Аронис се наоѓа скоро на крајот на Неи Пори, на 70 m од плажа, a во нејзин состав има лоби, рес...
повеќе...

Vila Danos

Vila Danos

Leptokaria
ВИЛА ДАНОС - ЛЕПТОКАРИЈА   Лептокарија - градот сместен во прегратките на планината Олимп, кој сеуште го навраќа сеќавањето на убавите времиња, п...
повеќе...

Vila Agios Georgios

Vila Agios Georgios

Fourka
ВИЛА AGIOS GEORGIOS - ФУРКА Фурка се наоѓа на стотина km од Солун и секоја година привлекува се поголем број на туристи. Првата работа со ко...
повеќе...

Diamantis

Diamantis

Hanioti
ВИЛА ДИАМАНТИС - ХАНИОТИ   Вила Диамантис се наоѓа на 1 km од Ханиоти и 1.6 km од центарот на Ханиоти, локациски близу до плажа, преку улица на 8...
повеќе...

Villa Magda 2

Villa Magda 2

Pefkochori
 ВИЛА МАГДА 2 - ПЕФКОХОРИ Пефкохори се наоѓа во југоисточниот дел на полустровот Касандра и името го добил по боровите дрва кои ги има во и...
повеќе...

Villa Poseidon

Villa Poseidon

Kalithea
 ВИЛА ПОСЕИДОН - КАЛИТЕА VILA POSEIDON е лоцирана  на самата плажа во Калитеа веднаш до  хотел Маргарита. Вилата има студија опремени...
повеќе...

House Lithea

House Lithea

Nea Potidea
HOUSE LITHEA - НЕА ПОТИДЕА   Локација: House Lithea се наоѓа во Неа Потидеа, првото населено туристичко место на Халкидики, првиот крак Касандра ...
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk