Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Vila Dimitra

Vila Dimitra

Kalithea
ВИЛА ДИМИТРА се наоѓа во близина на центарот на Калитеа одалечена од плажа на околу 10 минути пешачење, 500м. Вилата е нова градба и е веднаш до спорт...
повеќе...

Meropi Apartments

Meropi Apartments

Kalithea
МЕРОПИ АПАРТМАНИ - КАЛИТЕА   АПАРТМАНИ МЕРОПИ - А категорија -се наоѓаат веднаш до Поппис Апартманите во првиот ред на шеталиштето во Калитеа. ...
повеќе...

Vila Magda 1

Vila Magda 1

Pefkochori
 ВИЛА МАГДА 1 - ПЕФКОХОРИ Пефкохори се наоѓа во југоисточниот дел на полустровот Касандра и името го добил по боровите дрва кои ги има во ...
повеќе...

Christina Apartments

Christina Apartments

Hanioti
КРИСТИНА АПАРТМАНИ - ХАНИОТИ Капацитет: Приземје + 1 кат + 2 кат. Расополага со 10 соби од 30 во целиот објект (6 на приземје + 4 на 1 кат), максиму...
повеќе...

Ammos Apartments

Ammos Apartments

Kalithea
ВИЛА АМОС - КАЛИТЕА Aмос Апартмани  - “B” категорија се наоѓа на шеталиштето во строгиот центар на Калитеа. Вилата е одалечена од гра...
повеќе...

Vila Jonio

Vila Jonio

Lefkada
ВИЛА ЈОНИО - ЛЕФКАДА   Вила Јонио се наоѓа на 2 km од Аг. Никити, на самата раскрсница која води до плажата Катизма и е на 1 km оддалечена, ...
повеќе...

Villa Irini

Villa Irini

Vrachos
ВИЛА ИРИНИ - ВРАХОС Вила Ирини се наоѓа на самата плажа и нуди сѐ што може апартманското сместување да понуди. Вилата има сопствена плажа, базен, па...
повеќе...

Vila Margarita

Vila Margarita

Kanali
ВИЛА МАРГАРИТА - КАНАЛИ Kanalis е приморско место во областа Превеза, северозападна Грција. Kanalis се наоѓа на брегот на Јонското Море, 12 кил...
повеќе...

Villa Afroditi

Villa Afroditi

Nidri
ВИЛА АФРОДИТИ - НИДРИ Нидри е најголем и најпознат туристички град кој се наоѓа на југоисточниот дел на островот Лефкада. Сместен е во залив оп...
повеќе...


Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk