Paris Saint Germain - фудбалски натпревари 18/19

Париз

Име на сместување
Држава
Дестинација

ФУДБАЛСКА МАГИЈА ВО ГРАДОТ НА СВЕТЛИНАТА

ПОСЕТА НА ПАРИЗ, ВЛЕЗНИЦА ЗА ФУДБАЛСКИ НАТПРЕВАР НА PARISSAINTGERMAIN

Фотографии со Ајфеловата кула, крстарење по реката Сена, посета на еден од најпознатите музеи во светот - Лувр, панорамска глетка од ридот Монмартр, прошетка низ неверојатниот дворец Версај. Сето тоа збогатено со фудбалски натпревар на клубот во чиј состав се едни од најголемите ѕвезди во фудбалскиот свет во моментот - Нејмар, М’бапе, Кавани, Верати. Звучи одлично, зар не?

АтлантиС ексклузивно Ве води на фудбалски натпревар во градот на светлина, по неверојатно ниски цени

ЦЕНА ОД: 319 €

Цената вклучува:

  • Авионски билет на релација Скопје / Софија - Париз - Скопје / Софија со авиокомпанијата Wizz Air;
  • Хотелско сместување во Париз (2 или 3 ноќевања) во хотел со 2* / 3* во центарот на Париз;
  • Билет за фудбалски натпревар на PSG со категорија shortside;

Цената не вклучува:

  • Трансфер на релација аеродром - хотел - аеродром
  • Патничко осигурување;
  • Туристичка такса (доколку има) која се плаќа директно во хотел;
  • Индивидуални трошоци;

Датум

Натпревари

07.10.2018

Paris Saint Germain - Lyon

20.10.2018

Paris Saint Germain - Amiens

03.11.2018

Paris Saint Germain - Lille

24.11.2018

Paris Saint Germain - Toulouse

08.12.2018

Paris Saint Germain - Montpellier

22.12.2018

Paris Saint Germain - Nantes

19.01.2019

Paris Saint Germain - Guinkamp

26.01.2019

Paris Saint Germain - Stade Rennais

09.02.2019

Paris Saint Germain - Bordeaux

23.02.2019

Paris Saint Germain - Nimes Olympique

17.03.2019

Paris Saint Germain - Marseille

06.04.2019

Paris Saint Germain - Strasbourg

21.04.2019

Paris Saint Germain - AS Monaco

04.05.2019

Paris Saint Germain - OGC Nice

18.05.2019

Paris Saint Germain - Dijon


Напомена:

  • Цената на пакетот зависи од категориите на фудбалските билети кои моментално се слободни за бараниот натпревар, како и од моменталните цени на авионските билети и хотелското сместување;
  • Резервација се проследува исклучиво со уплата од 100% на аранжманот и истата е неповратна при отказ од страна на корисникот на услугата;
  • За патување во државите на Европска унија, патниците мора да поседуваат меѓународна патна исправа со валидност од минимум 90 дена од почетокот на патувањето.

СезониНагради и признанија


1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.

5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.
9. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk