Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

SPECIAL OFFER !!!


Халкидики & Пиериа | Термин 15.06 - 22.06
 тип на собацена без превозЦена по лице со превоз 
Janis Leptokariastudio 1/3+199€ - наем за 3 лица69 €7 ноќи
Janis Kallitheastudio 1/3139€ - наем за 3 лица99 €7 ноќи
Alexandar Fourkaapartman 1/6159€ - наем за 6 лица79 €7 ноќи
Халкидики  | Термин 16.06 - 23.06
 тип на собацена без превозЦена по лице со превоз 
Maya Baydouble room129€ - по лице
149€ - по лице
7 ноќи со појадок
Едно дете до 11,99 г - БЕСПЛАТНО / клима уред - БЕСПЛАТНО / Wi-fi на базен / ресторан - БЕСПЛАТНО
Polychrono Beachquadruple room139€ - по лице159€ - по лице7 ноќи со појадок
 quadruple ground floor105€ по лице125€ - по лице7 ноќи со појадок
Две деца до 11,99 БЕСПЛАТНО / хотел на сама плажа / интернет на рецепција и бар - БСПЛАТНО
Potidea Golden Beachanex 2216€ - по лице236€ - по лице7 ноќи All inclusive
Едно дете до 11.99 БЕСПЛАТНО / на 2 мин. од плажа / All inclusive услуга
Coral Blue Beachdouble room279€ - по лице/7 ноќи полупансион
Zorbasstudio 1/3159€ - 7 ноќи наем99 €7 ноќи
Gregori & George app 1/3+1 189€ - 7 ноќи наем109 €7 ноќи
Тасос & Врасна| Термин 14.06 - 21.06
 тип на собацена без превоз

Цена за наем на ноќ

 
Argiristudio 1/499€ - наем за 4 лица35€ на ноќ за соба7 ноќи
Armirikistudio 2+179€ - наем за 2 лица30€ на ноќ за соба7 ноќи
Парга | термин 19.06-26.06.2019
Alkyon PargaDbl Standard149€ - по лице/7 ноќи BB
 Dbl Standard199€ - по лице/7 ноќи HB

Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Хотели и Апартмани - Лето 2019

ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk