Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

23 години АтлантиС
Роденденски попусти

ХотелПериод ПопустЦена по лице
за 7 ноќи
Цена по лице
на ноќ
УслугаНапомена
Potidea Golden Beach27.05-03.0640% 179 €
107 €
22 €All inclusiveмин. 5 ноќи
03.06-10.0615% 205 €
174 €
  
Hotel Plaza Hanioti27.05-03.0630% 190 €
133 €
27 €појадок и вечера (HB)мин. 5 ноќи
03.06-10.0615% 210 €
178 €
  
Hotel Maya Bay Kalithea27.05-03.0630% 139 €
97 €
19 €ноќевање со појадок (BB)мин. 5 ноќи
03.06-10.0615% 165 €
140 €
  
Polychrono Beach Hotel27.05-03.0630% 119 €
83 €
17 € на спрат
15 € приземје
ноќевање со појадок (BB)мин. 5 ноќи
03.06-10.0615% 140 €
119 €
  
Coral Blue Beach27.05-03.0625% 190 €
142 €
28.5 €појадок и вечера (HB)мин. 5 ноќи
03.06-10.0610% 210 €
189 €
  
Vila Janis 26.05-03.0615% 49 €
41 €
 7 ноќевања со превоз 
Vila Atina26.05-03.06 79 € 7 ноќевања со превоз 
Vila Armiriki Vrasna25.05-01.06 79 € 7 ноќевања со превоз 
Vila Argiri Thassos25.05-01.06 89 € 7 ноќевања со превоз 


Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk