Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

ХотелТип на собаТип на услугаПакет цена по лице за 3 ноќевања
Kempinski Grand Arena 5*DBL town viewBB118.5
Premier Luxury Mountain Resort 5*Executive roomHB117.1
Lucky Hotel 5*Studio LuxBB105
Regnum Apart Hotel 5*Junior SuiteHB104
Pirin Golf Hotel & SpaDBL StandardHB122.7
Grand Hotel Bansko 4*DBL StandardAll incl104.4
Murite 4* (Azalia)DBL deluxeAll incl90.6
Murite 4* (Orhidea)DBL StandardAll incl78.3
St.Ivan Rilski 4*DBL StandardHB69.3
St.George Ski & SpaDBL StandardHB57.3
Casa Karina 4*DBL StandardAll incl74.4
Belvedere Holiday Club 4*APP 1 bedroomBB61.3

* Во цената не е вклучена туристичка такса од 1еур по лице на ноќ

Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
2. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
3. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
4. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
5. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
6. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
7. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
8. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk