Пребарувај понуди


Име на сместување
Држава
Дестинација
од
до
Категорија
Број на ѕвезди

Last Call!


Име на хотел

Место

Т

ермин

Понуда
Калитеа
25.06 - 02.07.2017
1/3 Студио сутерен - 269 - 250€

1/3 Студио на спрат - 289 - 269€
Лептокарија
01.07 - 08.07
129€ - 7 ноќи со превоз по лице
16.06-23.06
Alexandra rooms
25€ наем на соба на ноќ
30.06-07.07
од 150€ по лице, 7 ноќи наем на 1/2 Студио
Врасна
30.06 - 07.07
од 140€ по лице, 7 ноќи наем на 1/2+1 Студио
Полихроно
02.07-09.07
од 195€ 7 ноќи со појадок по лице
Ханиоти
02.07-09.07
од 299€ 7 ноќи со појадок и вечера по лице
Неа Потидеа
24.06-01.07
64€ по соба (2 лица) на ноќ
*прво дете до 12 год. бесплатно
второ дете плаќа 50%
01.07- 08.07
70€ по соба (2 лица) на ноќ
*прво дете до 12 год. бесплатно
второ дете плаќа 50%


Име на хотелКатегоријаЛокацијаПериод на престојУслугаПакет цена по лице со превоз
 
Metropole Hotel 
2+*Лептокарија23.06 - 30.06RO147
Philippos Hotel 2*Паралија23.06 - 30.06BB174
Filoxenia Hotel Apartments2*Неи Пори23.06 - 30.06RO158
G.L Hotel3*Паралија23.06 - 30.06BB189
 
Afrodite Hotel
3+*Неи Пори23.06 - 30.06BB258

КатегоријаИме на хотелМестоВалидно за резервации направени во периодПериод на престојПопуст
5*Аlia PalacePefkochori05.06.17 до 18.06.1711.06.17-18.06.17До 35%
5*Porto Carras SithoniaPorto Carras08.06.17 до 30.06.1731.07.17-30.10.17До 25%
5*Porto Carras MelithonPorto Carras08.06.17 до 30.06.1701.07.17-30.10.17До 20%
5*Ikos OliviaGerakini02.06.17 до 11.06.1704.06.11-11.06.17До 20%
5*Potidea PalaceNea Potidea02.06.17 до 30.06.1715.09.17-16.10.17Бесплатни ноќи
5*Sani DunesAkti Sani01.06.17 до 30.06.1730.06.20-28.10.17До 20%
5*Ikos OceaniaNea Moudania01.06.17 до 30.06.1704.10.17-28.10.17До 20%
5*PomegranateNea Potidea01.06.17 до 30.06.1715.09.17-31.10.17Бесплатни ноќи
5*PomegranateNea Potidea09.06.17 до 22.06.1714.06.17-22.06.1710% и бесплатни ноќи
5*Еagles PalaceOuranoupolis07.06.17 до 27.06.1728.08.17-31.10.1720% & Upgrade
5*Cronwell Rahoni Park HotelNea Skioni07.06.17 до 20.06.1707.06.17-20.06.17До 20%
5*Cronwell SermiliaPsakoudia07.06.17 to 20.06.1707.06.17-20.06.17До 20%
5*Thermae SyllaEdipsos09.06.17 до 15.07.1709.06.17-01.10.177=6, 14=12
4+*Bomo Club Palmariva BeachEretria09.06.17 до 30.06.1715.06.17-30.09.17До -40%
4+*Bomo Club Palmariva BeachEretria01.06.17 до 14.06.1701.06.17-14.06.17До 40%
4*Grecotel Daphnila Bay ThalassoDassia01.06.17 до 15.06.1710.06.17-18.06.17До 20%
4*Mediterranean ResortParalia01.06.17 до 21.06.1709.06.17-25.06.17До 20%
4*Grand PlatonParalia02.06.17 до 10.06.1703.06.17-10.06.17До 70%
4*Аristoteles Holiday ResortOuranoupolis01.06.17 до 18.06.1701.06.17-18.06.1715%
4*Аmmon ZeusKallithea01.06.17 до 15.06.1701.06.17-09.10.17До 10% и намалени мин.ноќевања
4*Danai Hotel & SpaOlympic Beach30.05.17 до 21.06.1701.06.17-20.06.17До 10%
3+*Palladium HotelKriopigi03.06.17 до 17.06.1710.06.17-17.06.17До 30%
3+*Sousouras HotelHanioti06.06.17 до 30.06.1709.09.17-31.10.17До 28%
3*Astris Sun HotelAstris06.06.17 до 12.06.1707.06.17-18.06.17До 60%
3*Messonghi Beach ResortMessonghi01.06.17 до 22.06.1704.06.17-22.06.17До 50%
3*АchillionGolden Beach02.06.17 до 15.06.1716.06.17-30.06.17До 15%
3*BellagioFourka01.06.17 до 15.06.1707.08.17-30.09.17До 20%
3*Porto Del SolParalia03.06.17 до 12.06.1703.06.17-12.06.17До 10% 
2*AvraParalia09.06.17 до 30.06.1717.09.17-07.10.17Специјални цени
2*Perama HotelPerama03.06.17 до 28.06.1712.06.17-28.06.17До 20%
АparthotelYakinthos Hotel ApartmentsParalia03.06.17 до 02.10.1703.06.17-02.10.2017До 20%

Награди и признанија

1. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.
2. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
3. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
4. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
6. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


ТуриКорисничка поддршка
+389 34 345 212
marketing@atlantis.com.mk