Currency €Type of vehicle 1-2 days1-2 days3-6 days7-13 days14-20 days21 - 30 daysFranchise
AToyota Aygo40*5045403532200
*Included 200 km (0,20 € additional km)Unlimited km
Škoda Fabia
Economy
per day40€*
*Included 200 km (0,20 € additional km)
Спецификација
Мотор
ГоривоБензин
Зафатнина1198 ccm³
КС85 KС
Опрема
Обична
РадиоРадио/CD/MP3
Централно заклучување Без далечинско
Електрика на прозори Само напред
ABSДа
ESP Не
Воздушни перничиња 2
Перформанси
Забрзување до 100 km/h 0 сек.
Максимална брзина 0km/h
Потрошувачка0
КАРОСЕРИСКИ ПОДАТОЦИ ЗА МОДЕЛОТ
Бр. на врати 5
Должина423 cm
Ширина165 cm
Висина145 cm
Mеѓуоскино растојание246 cm
Капацитет на багажник426 литри
со спуштена клупа 1225 литри
Резервоар45 литри

Награди и признанија


1. Благодарница од Qatar Airways за континуирана поддршка за 2018/2019 година
2.Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија 2018 год.
3. Награда за најуспешна агенција за продажба доделена од страна на Qatar Airways,2018 год.
4. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2017 год.
5. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Аутгоинг туристичка агенција,Македонија, 2016 год.
6. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија, 2015 год.

7. Топ 100 ВИП локации во Источна Европа од Western Union, 2015 год.
8. Награда за 20 години постоење и значителен придонес во туризмот од Општина Струмица, 2015 год.
9. Благодарност и најдобро партнерство во Република Македонија доделен од страна на Turkish Airlines,2014 год.
10. Најуспешна туристичка агенција во Македонија од Министерството за Економија, Македонија,2012 год.
11. Изворедна поддршка и посебна соработка со Turkish Airlines, 2012 год.Let's socialize
© 2015
All Rights Reserved


Сопствен Закуп - Лето 2020Корисничка поддршка
+389 2 3 22 99 22
marketing@atlantis.com.mk
Велигден - Патувања